מנדף שקילה לאבקות

מנדף שקילה לאבקות – איכותי, אמין ובטוח

חברת סטטיטק בע"מ מתמחה בשיווק מנדפים איכותיים מסוגים שונים, עבור מגוון גורמים בארץ ובעולם. בין היתר, החברה מספקת ללקוחותיה מנדף שקילה לאבקות אמין, המשמש כתחנת שקילה בטוחה עבור אבקות. מדובר בתחנות שקילה המבטיחות את בריאות העובד, בהיותן מונעות מגע ישיר ומזיק בין אבקות מסוכנות לבין עיניו, עורו וקנה הנשימה שלו.

חשיבותו של מנדף שקילת אבקות

מנדף שקילה לאבקות שאנו משווקים מעניק פתרון עבודה אמין, יעיל ובטוח עבור שימוש באבקות מסוכנות. זהו פתרון עבודה לפעולות שונות הנדרשות במעבדה עם אבקות, לרבות פעולות של שקילת אבקות, ערבובן ויצירת תמיסות. ביצוען בתוך מנדף ייעודי זה ימנע נזקים בריאותיים בקרב העובדים, שעלולים להיגרם בגין חשיפת עור, דרכי נשימה ועיניים לאבקות מסוכנות אלו.

מאפייני מנדף שקילה לאבקות

אנו מספקים ללקוחותינו מנדף שקילה איכותי, שקט, אמין ובטוח, העומד בכל דרישות התקנים המחמירות ביותר. המנדף כולל מפוח איכותי מתוצרת החברה הגרמנית המובילה EBM, וכן מבנה עמיד ובטוח מזכוכית מחוסמת. בנוסף, המנדף כולל פילטר פחם פעיל וכן פילטר HEPA עם אפשרות לסינון כפול. כמו כן, במוצר קיים קיר אחורי כפול המאפשר זרימת אוויר אופקית, ודופן פנימית נפרקת שאפשר לשוטפה ולנקותה בנוחות וביעילות. מנדף השקילה מצויד גם בפנל שליטה ובקרה דיגיטאלי המשמש בין היתר עבור הצגת לחצים בתא הסינון, נוריות הפעלה, וכן נורית אזהרה למקרים של סתימות בפילטר. בנוסף, המנדף כולל אפשרות לתאורה ושליטה במהירות עבודתו של המפוח. מעבר לכך, ניתן להוסיף למנדף סטנד מתכת עם משטח עבודה, כונס נידוף חיצוני וגלגלים ורגליות פילוס.

שקילה בטוחה של אבקות

שקילה נכונה של אבקות באמצעות מנדף כימי דורשת תחילה לוודא את תקינות עבודתו של המנדף, ולבצע את השקילה כשהמנדף מפונה מחומרים ואבזרים אחרים מיותרים. לאחר מכן, יש למקם את המאזניים באופן בטוח ויציב ולאפסן עוד כשכלי הקיבול ריק לרבות הפקק שלו. כמו כן, לאחר העברת אבקה לכלי הקיבול וסגירתו בפקק, יש לנקות את הכלי וסביבת העבודה מאבקה שהתפזרה.

הזמנת מנדף שקילה

להזמנת מנדף שקילה לאבקות ולקבלת מידע וייעוץ מקצועי נוסף אודותיו, צרו קשר עם חברת סטטיטק בע"מ בטלפון 08-9-33-44-55.

אולי יעניין אותך גם >> מנדפים כימיים ניידים, מנדף למינרי ורטיקלי