כלי זכוכית למעבדה

תוכן עניינים

אילו קריטריונים יש לקחת בחשבון בבחירת כלי זכוכית למעבדה?

בחדרי מעבדה משתמשים כל העת עם המון כלים ומכשירים אשר בלעדיהם לא ניתן יהיה לבצע את העבודה הנדרשת במעבדה כמו שצריך. זה לא משנה אם מדובר על מעבדה שנמצאת במפעל גדול, בבית חולים, או סתם מעבדה בבית ספר שמבצעים בה ניסוים לצרכי לימוד – אם לא יהיו שם את הכלים המתאימים לא ניתן יהיה לבצע את העבודה כמו שצריך. ולכן, כאשר רוצים לבנות חדר מעבדה חדש ומתקדם, חייבים לרכוש מגוון רחב של כלים ומכשירים שונים המאפשרים לבצע את העבודה כמו שצריך. ישנם מכשירים גדולים כמו מנדפים כימיים או ביולוגיים, זרועות יניקה, שולחנות למעבדה וכן הלאה, ויש כלים קטנים יותר כמו מבחנות פלסטיק, מבחנות זכוכית וכד'.

כלי זכוכית למעבדה – למה בכלל צריך אותם?

פעמים רבות דווקא כלי זכוכית הם אלו שמספקים את המענה הטוב ביותר עבור צרכי המעבדה. כלי זכוכית מאפשרת עבודה מדויקת, נוחה ובטוחה, הם מתאימים לעבודה בטמפרטורה חריגה, ועמידים בפני חומרים ותמיסות מסוגים שונים. השקיפות של הזכוכית מאפשרת צפייה בתכולה ולכן עבור מבחנות או דברים אחרים מן הסוג הזה, הפתרון הטוב ביותר הוא שימוש עם כלי זכוכית. למעשה, כיום כמעט בכל מעבדה ניתן למצוא לא מעט כלים אשר עשויים מזכוכית המסייעים לצוות המעבדה לעשות את עבודתם בצורה נוחה ובטוחה.

אילו קריטריונים חשוב לקחת בחשבון?

בחירה בכלים מתאימים עבור השימוש במעבדה היא דבר חשוב מאוד כדי שיהיה אפשר לבצע את העבודה כמו שצריך. את הבחירה בכלים כדאי מאוד לבצע יחד עם אנשי המעבדה אשר יוכלו לאפיין את הצרכים ולהגיש את הבקשות שלהם עבור הכלים שהם צריכים. כמו כן, חשוב מאוד למצוא חברה מקצועית ואמינה בתחום אשר תספק ייעוץ טרם הרכישה באמצעות אנשי מקצוע שיוכלו להתאים לכם את הכלים המתאימים ביותר בעזרת היכרותם המעמיקה עם הכלים השונים והמוצרים הקיימים בשוק. כמו כן, חשוב לרכוש דווקא מוצרים עם תו תקן של מותג מוביל מה שיבטיח לכם מוצר איכותי ברמה הגבוהה ביותר.

אחסון בטוח עבור כלי זכוכית – למה זה חשוב?

זה לא סוד שזכוכית היא דבר שביר מאוד, וכל נפילה של כלי זכוכית עלולה להסתיים עם כלי שבור ועם אובדן של חומרים יקרים. ולכן, כאשר אתם רוכשים כלי זכוכית למעבדה שלכם, חשוב מאוד לרכוש גם מקומות אחסון בטוחים עבור הכלים הללו, כך שמצד אחד לא תהיה להם סכנה של נפילה ושבירה, ומצד שני תהיה גישה קלה לשימוש עם הכלים. חשוב לזכור גם לנקות היטב את כלי הזכוכית בכל פעם שמסיימים שימוש מסוים, כדי שיהיה אפשר להשתמש בכלי למטרה הבאה בלי חשש של ערבוב בין חומרים מסוכנים או זיהום כתוצאה מחיבור של שני חומרים מנוגדים.

היכן כדאי לרכוש כלי זכוכית למעבדה?

כדאי מאוד לבצע את הרכישה של כלי זכוכית למעבדה דווקא במקום אמין ומקצועי שיספק לכם כלים איכותיים, אשר ישמשו היטב את אנשי המעבדה ויאפשרו להם לעבוד בצורה הנוחה, הבטוחה והיעילה ביותר. חשוב לבחור בחברה עם שירות לקוחות זמין ומקצועי, אשר יוכל לספק לכם מענה איכותי לכל שאלה שתתעורר, ולסייע לכם בבחירה של הכלים המתאימים ביותר לצרכי המעבדה שלכם. גם אם אתם עורכים השוואת מחירים ומגלים מקומות זולים יותר, לא תמיד הזול ביותר הוא המשתלם ביותר במקרה הזה. חשוב להשוות גם את איכות המוצרים וטיב השירות שאתם מקבלים, ורק אחר כך להגיע אל ההחלטה באיזה מקום כדאי לבצע את הרכישה.

סטטיטק – ציוד מעבדה ברמה הגבוהה ביותר

סטטיטק הינה חברה גדולה ומובילה אשר מספקת ציוד מעבדות מתקדם למעבדות בכל רחבי הארץ. בין היתר סטטיטק תוכל לספק עבורכם כלי זכוכית וכלים שונים למעבדה, מהמותגים המובילים בעולם ובאיכות הגבוהה ביותר. סטטיטק משווקת מגוון רחב מאוד של כלים ומכשירים, כך שאם אתם נמצאים בתהליך הקמה של מעבדה חדשה וצריכים מגוון רחב של דברים עבורה, סטטיטק היא ללא ספק המקום עבורכם לבצע קנייה מרוכזת של כל הדברים במחיר משתלם. אצל סטטיטק נושא השירות הוא בראש מדרג החשיבות, וכל לקוח ולקוח בכל סדר גודל מקבל שירות מקצועי וסבלני, עד שיקבל בדיוק את הציוד שמתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלו, ובמקרה הצורך גם תתבצע התאמה אישית של המוצר כדי שיתאים בצורה הטובה ביותר למה שהלקוח צריך.

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

WE'RE IN THE NEWS

דילוג לתוכן